
Шланг ПХВ зміцнений бензо-мастилостійкий з роб. тиск. 0,8 МПа, Ø=8 мм, t=1,6 мм, l = 50 м
1 823 ₴
- В наявності
- Код: 79V386
- +380 (73) 606-74-38
Опис
Шланг ПВХ укріплений бензо - масло стійкий Ø=8 мм/ 50 м (79V386) Polix P3608000085024P (Польща)
Шланг тришаровий бензо-маслостійкий, виготовлений з еластичного ПВХ на основі суспензійного полівінілхлориду, поліетилентерефталату та інших компонентів, які підсилюють стійкість до впливу продуктів нафтопереробки, додатково укріплений текстильної оболонкою. Призначений для нагнітання рідин, бензину та рідких масел, газів, порошків при робочому тиску 0,8 МПа (при 23°С). Діапазон температур від -25 до +60°С.
Область застосування: Обслуговування транспортних засобів, промисловість.
Особливості P3608000085024P:
- Велика еластичність.
- Стійкість до низьких температур.
- Тривалий процес старіння.
- Стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
- Не містить кадмію або свинцю.
Технічні характеристики P3608000085024P
| Виробник | Polix |
| Внутрішній діаметр шланга, мм | 8 |
| Товщина шланга, мм | 1.6 |
| Довжина шлангу, м | 50 |
| Робочий тиск, МПа | 0.8 |
| Діапазон температур | -25 – +60°C |
POLIX є сімейною фірмою, яка існує з 1982 року. Її нинішнє правове стан – це товариство з обмеженою відповідальністю.
Місце, яке вибрали для ведення діяльності, – це Жуково, що знаходиться в 20 км від Гданська.
Еластичні вироби з ПВХ знаходять все більш всебічне застосування в різних сферах господарства, таких як широко розуміється промисловість, сільське господарство, садівництво і городництво, переробка, будівництво, виробництво меблів, а також у домашньому господарстві та різноманітних лабораторіях, і скрізь там ефективно конкурують гумові шланги.
Всі вироби характеризуються тривалим процесом старіння, високою еластичністю, як і стійкістю до дії низьких температур та ультрафіолетового випромінювання, не містять кадмію і свинцю, дружні до навколишнього середовища і на 100% підлягають рециклінгу.
Основний асортимент POLIX – це шланги з внутрішнім діаметром від 1 мм до 38 мм, з товщиною стінок від 0,5 мм до 5 мм та комерційної довжини від 10 м до 50 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polix |
| Країна виробник | Польща |
| Тип виробу | Шланг |
| Область застосування виробу | Промисловість |
| Діаметр | 8 мм |
| Товщина стінки | 1.6 мм |
| Довжина | 50 м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polix |
| Країна виробник | Польща |
| Армований шланг | Ні |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина | 50 м |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 1.6 мм |
| Матеріал виробу | Полівінілхлорид |
| Тип виробу | Шланг |
| Область застосування виробу | Промисловість, Нафтопродукти, Машинобудування |
| Робоче середовище | Рідке середовище, Газоподібне середовище, Газ, Пар, Агресивне середовище, Масло |
| Фізичні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Конструктивні особливості | |
| Внутрішня поверхня | Гладка |
| Зовнішня поверхня | Гладка |
- Ціна: 1 823 ₴

