![Полиця для шафи YT-08931 і YT-08934 YATO : 656 x 426 x 22 мм [5], фото 1](https://images.prom.ua/4568553041_politsya-dlya-shafi.jpg)
Полиця для шафи YT-08931 і YT-08934 YATO : 656 x 426 x 22 мм [5]
1 379 ₴
- В наличии
- Код: YT-08932
- +380 (73) 606-74-38
Поличка для шафі YT-08931 і YT-08934 YATO YT-08932 (Польща)
Технічні характеристики YT-08932
| Виробник | YATO |
| Розмір, мм | 656 X 426 X 22 |
| Застосування | для інструментальних шаф YT-08931 і YT-08934 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA является одним из наиболее сильно развивающихся капитала групп в аппаратной и инструмента сегмента и один из немногих , который систематически – как в экономическом роста и кризисные годы – динамически увеличивает свою долю на рынке путем создания новых филиалов и представительств в Европе и Азии .
YATO – бренд ориентированный на профессионалов. Это хорошо видно по качеству продуктов. Под торговой маркой YATO продаются в первую очередь инструменты для СТО. Прочность, идеальное качество изготовления, отличные материалы, высококачественные технические характеристики продуктов с успехом используются специалистами во многих областях. Исключительные долговечность и прочность предполагают использование YATO в интенсивных промышленных условиях. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 22 мм |
| Ширина | 656 мм |
| Глубина | 426 мм |
- Цена: 1 379 ₴

