![Шліфмашина кутова мережева YATO : P= 1100 Вт, Ø= 125 мм [6/144], фото 1](https://images.prom.ua/4568553035_shlifmashina-kutova-merezheva.jpg)
Шліфмашина кутова мережева YATO : P= 1100 Вт, Ø= 125 мм [6/144]
2 415 ₴
- В наличии
- Код: YT-82100
- +380 (73) 606-74-38
Потужна кутова шліфувальна машина потужністю 1100 Вт діаметром 125 мм оснащена ідеально підібраною шестернею та захищеними від пилу підшипниками.
Зручний бічний перемикач та вузький корпус, який можна тримати в руці, забезпечують комфорт та безпеку роботи.
Гумовий трос завдовжки 3 м полегшує маневрування інструментом.
Потужність 1100 Вт гарантує ефективне різання без заклинювання леза як у нержавіючій сталі, так і в мінеральних матеріалах (бетон, граніт, керамограніт).
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Напруга мережі [B]: 230
Частота мережі [Гц]: 50
Номінальна потужність [Вт]: 1100
Номінальні обороти [мін-1]: 11 000
Діаметр абразивного диска [мм]: 125
Діаметр отвору абразивного диска [мм]: 22
Ніс шпинделя: M14
Вага [кг]: 1,9
Рівень шуму – звуковий тиск [дБ(А)]: 79,0 ± 3,0
Рівень шуму – потужність [дБ(А)]: 90,0 ± 3,0
Рівень вібрації (рука/рука) [м/с²]: 3,98 ± 1,5
Клас ізоляції: II
Ступінь захисту: IP20
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Кутова шліфувальна машина YT-82100
Захисний кожух
Бічна ручка
Ключ для кріплення кожуха
Додаткові вугільні щітки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 1 кг |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Основная рукоятка | Не поворотная |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Регулировка количества оборотов | Да |
- Цена: 2 415 ₴

