![Гайковерт ударний мережевий STHOR до квадр. 1/2", P=1100 Вт, F=450 Nm, торц- 17, 19, 21, 22 мм [2], фото 1](https://images.prom.ua/4568549222_gajkovert-udarnij-merezhevij.jpg)
Гайковерт ударний мережевий STHOR до квадр. 1/2", P=1100 Вт, F=450 Nm, торц- 17, 19, 21, 22 мм [2]
3 646 ₴
- В наличии
- Код: 57092
- +380 (73) 606-74-38
Гайковерт ударний мережевий 1/2 "1100 Вт 450 Нм з насадками STHOR 57092 (Польща)
Ударний гайковерт електричний STHOR 57092 являє собою звичайний електроінструментом II класу ізоляції. Призначений для відгвинчування і загвинчування гайок і болтів.
Особливості 57092:
- Ергономічна рукоятка.
- М'який кабель довжиною 4 м.
- У комплекті з насадками.
- Зручний пластиковий кейс.
Технічні характеристики 57092
| Виробник | STHOR |
| Напруга/частота, В/Гц | 230/50 |
| Потужність, Вт | 1100 |
| Швидкість обертання, об/хв | 2200 |
| Крутний момент, Нм | 450 |
| Частота удару, уд/хв | 4000 |
| Тип хвостовика | квадрат 1/2" (12.5 мм) |
| Довжина кабелю, м | 4 |
| Клас ізоляції | ІІ |
| Клас захисту | IP20 |
| Вага, кг | 3.3 |
| Комплектація |
|
Sthor - торгова марка групи компаній Toya, заснованої в 1990 році в р. Вроцлав, Польща. Продукція бренду є більш доступним аналогом Yato і частково повторює його асортимент.
Потужність STHOR є пропозиція для всіх DIY і домашніх господарств. Ця марка пропонує інструмент з міцної конструкції, відповідною ціною і цікавим дизайном. Ці інструменти, перш ніж вони надійдуть у продаж проходять випробування в спеціалізованих майстернях під керівництвом професіоналів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sthor |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 3.3 кг |
| Максимальный крутящий момент | 450 H*m |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ударный режим | Да |
- Цена: 3 646 ₴

