
Шланг ПХВ пневматич. признач. з роб. тиск. 2 МПа, Ø=8 мм, t=2,3 мм, l= 50 м
2 534 ₴
- В наличии
- Код: 79V602
- +380 (73) 606-74-38
Опис
Шланг ПВХ пневматичний Ø=8 мм/ 50 м (79V602) Polix P3309000085040P (Польща)
Шланг пневматичний, виготовлений з еластичного ПВХ на основі суспензійного полівінілхлориду, терефталату та інших компонентів, додатково укріплений текстильної оболонкою. Призначений для подачі стисненого повітря при робочому тиску від 1,3 до 2,0 МПа МПа (при 23°С). Діапазон температур від -40 до +70°С.
Область застосування: Пневматика, промисловість.
Особливості P3309000085040P:
- Хороша еластичність.
- Стійкість до внутрішнього тиску.
- Стійкість до низьких температур.
- Тривалий процес старіння.
- Стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
- Не містить кадмію або свинцю.
Технічні характеристики P3309000085040P
| Виробник | Polix |
| Діаметр шланга, мм | 8 |
| Товщина шланга, мм | 2.3 |
| Довжина шлангу, м | 50 |
| Робочий тиск, МПа | 2 |
| Діапазон температур | -40 – +70°C |
POLIX є сімейною фірмою, яка існує з 1982 року. Її нинішнє правове стан – це товариство з обмеженою відповідальністю.
Місце, яке вибрали для ведення діяльності, – це Жуково, що знаходиться в 20 км від Гданська.
Еластичні вироби з ПВХ знаходять все більш всебічне застосування в різних сферах господарства, таких як широко розуміється промисловість, сільське господарство, садівництво і городництво, переробка, будівництво, виробництво меблів, а також у домашньому господарстві та різноманітних лабораторіях, і скрізь там ефективно конкурують гумові шланги.
Всі вироби характеризуються тривалим процесом старіння, високою еластичністю, як і стійкістю до дії низьких температур та ультрафіолетового випромінювання, не містять кадмію і свинцю, дружні до навколишнього середовища і на 100% підлягають рециклінгу.
Основний асортимент POLIX – це шланги з внутрішнім діаметром від 1 мм до 38 мм, з товщиною стінок від 0,5 мм до 5 мм та комерційної довжини від 10 м до 50 м
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polix |
| Страна производитель | Польша |
| Армированный шланг | Нет |
| Диаметр | 8 мм |
| Длина | 50 м |
| Количество слоев | 1 |
| Материал изделия | Поливинилхлорид |
| Область применения изделия | Промышленность, Вентиляция, кондиционирование |
| Рабочая среда | Воздух |
| Тип изделия | Шланг |
| Толщина стенки | 2.3 мм |
| Цвет | Белый |
| Физические характеристики | |
| Максимальная рабочая температура | 70 град. |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
- Цена: 2 534 ₴

