![Обігрівач інфрачервоний, переносний YATO, ел.-мереж- 230 В, 800 Вт [4], фото 1](https://images.prom.ua/4568517099_obigrivach-infrachervonij-perenosnij.jpg)
Обігрівач інфрачервоний, переносний YATO, ел.-мереж- 230 В, 800 Вт [4]
5 321 ₴
- В наличии
- Код: YT-99520
- +380 (73) 606-74-38
Переносний інфрачервоний обігрівач YT-99520 чудово підійде в якості додаткового обігріву робочого місця або зони відпочинку в холодні дні і ночі. Оснащена лампою з скловолокна, який швидко нагрівається, вона здатна ізолювати близько 2-3 м2 простору. Клас захисту IP44 дозволяє використовувати світильник в місцях, що піддаються впливу атмосферних опадів, наприклад, на терасі, в альтанці і т. д.
Опис YT-99520:
- Нитка розжарення: лампа з вуглецевого волокна.
- Інфрачервоні хвилі: середній.
- Внутрішнє і зовнішнє використання.
- Блокування безпеки: лампа відключається при перекиданні.
- Перемикач включення/вимикання.
- Корпус: алюміній.
- Ступінь захисту: IP44 - захист від пилу і дощу.
- Ручка для перенесення.
- Стабільна, зважена база.
- Чорний колір.
Технічні характеристики YT-99520
| Виробник | Yato |
| Потужність, Вт | 800 |
| Напруга | 220-240 В, 50-60 Гц |
| Площа обігріву, м2 | 2-3 |
| Термін служби нитки, год | 10000 |
| Час розігріву | 2 секунди |
| Колір світла | До 1600 |
| Кабель, м | 1.9 |
| Розмір продукту, см | 20 х 20 х 65 |
| Вага, кг | 3.1 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничої компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA є одним з найбільш сильно розвиваються капіталу груп в апаратній і інструменту сегмента і один з небагатьох , який систематично – як в економічному росту і кризові роки – динамічно збільшує свою частку на ринку шляхом створення нових філій та представництв в Європі та Азії .
YATO – бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються в першу чергу інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються спеціалістами в багатьох областях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Назначение | Бытовое |
| Рекомендуемая площадь помещения | 3 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Напольный, Настольный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.1 кг |
| Высота | 650 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Время нагрева до нужной температуры | 2 мин |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.9 м |
| Колесики | Нет |
| Крепление на стену | Нет |
| Пьезорозжиг | Нет |
| Регулировка высоты | Нет |
| Частота | 60 Гц |
| Технические характеристики | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Мощность обогрева | 800 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
- Цена: 5 321 ₴

