![Диск відрізний по металу/нержав. сталі NINJA : Ø= 125 х 22.23 мм, t= 0.8 мм [25шт/уп/400], фото 1](https://images.prom.ua/4568508953_disk-vidriznij-po.jpg)
Диск відрізний по металу/нержав. сталі NINJA : Ø= 125 х 22.23 мм, t= 0.8 мм [25шт/уп/400]
21 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 65V124
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Діаметр зовнішній: 125 мм
- Товщина: 0,8 мм
- Посадка: 22,23 мм
- Тип електрокорунду: A46SBF
- Максимальна кількість обертів: 12250 об/хв
- Швидкість обертання: 80 м/с
- Виробництво: VIROK, Україна
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | NINJA |
| Состояние | Новое |
| Обработка материала | Металл, Нержавеющая сталь |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Толщина | 0.8 мм |
| Назначение | Отрезной |
| Диаметр внутренний | 22.23 мм |
| Количество в упаковке | 25 шт |
Информация для заказа
- Цена: 21 ₴

