![Домкрат гідравлічний стовбцевий YATO : 5 т, H= 216 - 413 мм [4/120], фото 1](https://images.prom.ua/4568504003_domkrat-gidravlichnij-stovbtsevij.jpg)
Домкрат гідравлічний стовбцевий YATO : 5 т, H= 216 - 413 мм [4/120]
1 408 ₴
- В наличии
- Код: YT-17002
- +380 (73) 606-74-38
Домкрат гідравлічний пляшковий 5 т 216-413 мм YATO YT-17002 (Польща)
Домкрат YATO YT-17002 – гідравлічний інструмент, призначений для підйому вантажів до 5 тонн на висоту від 216 мм до 413 мм. Зручне широке підстава гарантує хорошу стійкість під час роботи. Легкий і зручний при переміщенні та зберіганні. Застосовується при проведенні ремонтних і будівельних робіт, при ліквідації наслідків різних аварій і катастроф, а також цей апарат є незамінним механізмом для автолюбителів.
Технічні характеристики YT-17002
| Виробник | YATO |
| Вид | пляшковий |
| Тип | гідравлічний |
| Вантажопідйомність, т | 5 |
| Мінімальна висота підйому, мм | 216 |
| Максимальна висота підйому, мм | 413 |
| Діаметр головки, мм | 29 |
| Розмір, мм | 96 x 110 |
| Максимальна довжина різьби, мм | 60 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукты TOYA являются синонимами высшего качества профессиональных инструментов, уникального и индивидуального обслуживания для самых требовательных клиентов .
TOYA является одним из наиболее сильно развивающихся капитала групп в аппаратной и инструмента сегмента и один из немногих , который систематически – как в экономическом роста и кризисные годы – динамически увеличивает свою долю на рынке путем создания новых филиалов и представительств в Европе и Азии .
YATO – бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються в першу чергу інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються спеціалістами в багатьох областях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Высота подъема | 413 мм |
| Грузоподъемность | 5000 кг |
| Домкрат подкатной | Нет |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 110 мм |
| Ширина | 96 мм |
- Цена: 1 408 ₴

