![Гайковерт ударний акумуляторний YATO 18В, 2 АГод. квадрат 1/2", 300 Нм. +4 головки [4/64], фото 1](https://images.prom.ua/4568502199_gajkovert-udarnij-akumulyatornij.jpg)
Гайковерт ударний акумуляторний YATO 18В, 2 АГод. квадрат 1/2", 300 Нм. +4 головки [4/64]
5 518 ₴
- В наличии
- Код: YT-82804
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Потужний ударний гайковерт 1/2" для відкручування коліс (на розмір M28) з потужністю 300 Nm. Тангенціальний удар викликає розслаблення різьбових з'єднань у запечених гвинтах, затягнутих навіть з моментом, що перевищує 300 Nm. Ідеально підходить для роботи в в майстерні та на будівельному майданчику (затягування поручнів, огороджень, опалубки та довгих столярних шурупів).
точне регулювання швидкості в перемикачі (потенціометрі)
перемикач повороту вправо/вліво
шпиндельне гальмо
металевий корпус редуктора (твердість зуба: 53-56 HRC)
міцний прогумований корпус з поліаміду, армованого скловолокном
ергономічна ручка, металева кліпса
4-ступінчастий індикатор батареї
захист від перегріву елементів акумулятора
система 18 V - робота від загальної батареї, підходить для серії приладів
запасні акумулятори ємністю: 2 Ah ( YT-82842 ), 3 Ah ( YT-82843 ), 4 Ah ( YT-82844 ) і 6 Ah ( YT-82845 )
у комплект входять: ударний гайковерт, гнізда 17, 19, 21 і 22 мм, літій-іонний акумулятор 18 V 2 Ah, швидкий зарядний пристрій (1 год для акумуляторів 2 Ah), футляр.
Також доступний лише як інструмент (без акумулятора та зарядного пристрою) - YT-82805 .
Система 18 V — це серія акумуляторних інструментів YATO, які живляться від тієї ж потужної батареї. Ви можете придбати пристрої в комплекті з акумулятором і швидкою зарядкою або без, що є ідеальним рішенням, коли ви розширюєте свій набір інструментів.
Акумуляторна батарея дає вам свободу та більший комфорт роботи. Крім того, акумуляторні інструменти YATO довговічні, зручні та ідеально збалансовані. Так що працювати з ними буде одне задоволення.
Професіоналізм
Потужність, сучасність, вишукані рішення - все це пропонується в серії пристроїв 18 V, розроблених для найвибагливіших користувачів і професіоналів.
Економія
Немає необхідності купувати кілька акумуляторів і зарядних пристроїв для додаткових інструментів. Завдяки системі 18 V ви економите гроші, місце вдома та зберігаєте навколишнє середовище!
Вибір
Коли ваші вимоги зростають, зростає і колекція 18 V. Широкий вибір інструментів для дому, майстерні та саду означає, що ви можете створити набір, який вам дійсно потрібен.
Параметри
Час зарядки [год]: 1
Максимальний крутний момент [Nm]: 300
Напруга акумулятора [V]: 18
Ємність акумулятора [Ah]: 2
Тип батареї: Li-Ion
Індикатор стану батареї: ТАК
Швидкість обертання [1 / хв]: 0-2200
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 1.3 кг |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Максимальный крутящий момент | 300 H*m |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ударный режим | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Максимальное количество оборотов | 2200 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 2700 уд/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Материал корпуса редуктора | Пластмасса |
| Минимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Тип | Шуруповерт |
Информация для заказа
- Цена: 5 518 ₴

![Гайковерт ударний акумуляторний YATO 18В, 2 АГод. квадрат 1/2", 300 Нм. +4 головки [4/64], фото 2](https://images.prom.ua/4568502200_w159_h159_gajkovert-udarnij-akumulyatornij.jpg)
![Гайковерт ударний акумуляторний YATO 18В, 2 АГод. квадрат 1/2", 300 Нм. +4 головки [4/64], фото 3](https://images.prom.ua/4568502201_w159_h159_gajkovert-udarnij-akumulyatornij.jpg)
![Гайковерт ударний акумуляторний YATO 18В, 2 АГод. квадрат 1/2", 300 Нм. +4 головки [4/64], фото 4](https://images.prom.ua/4568502202_w159_h159_gajkovert-udarnij-akumulyatornij.jpg)
![Гайковерт ударний акумуляторний YATO 18В, 2 АГод. квадрат 1/2", 300 Нм. +4 головки [4/64], фото 5](https://images.prom.ua/4568502203_w159_h159_gajkovert-udarnij-akumulyatornij.jpg)
![Гайковерт ударний акумуляторний YATO 18В, 2 АГод. квадрат 1/2", 300 Нм. +4 головки [4/64], фото 6](https://images.prom.ua/4568502204_w159_h159_gajkovert-udarnij-akumulyatornij.jpg)
![Гайковерт ударний акумуляторний YATO 18В, 2 АГод. квадрат 1/2", 300 Нм. +4 головки [4/64], фото 7](https://images.prom.ua/4568502205_w159_h159_gajkovert-udarnij-akumulyatornij.jpg)
![Гайковерт ударний акумуляторний YATO 18В, 2 АГод. квадрат 1/2", 300 Нм. +4 головки [4/64], фото 8](https://images.prom.ua/4568502206_w159_h159_gajkovert-udarnij-akumulyatornij.jpg)
