![Насос для брудної води FLO мережевий чавунний, з подрібнювачем, 450Вт, 1600л/год макс.висота-9м [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568494481_nasos-dlya-brudnoyi.jpg)
Насос для брудної води FLO мережевий чавунний, з подрібнювачем, 450Вт, 1600л/год макс.висота-9м [1]
5 321 ₴
- В наявності
- Код: 79880
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Погружний чавунний насос для брудної води з подрібнювачем 450 Вт FLO 79880 (Польща)
Опис 79880:
- Погружной чавунний насос для чистої та брудної води 450 Вт.
- Насос для стічних вод з млином ідеально підходить для домашнього господарства, фермерських господарств, будівництва та присадибних ділянок. Він буде використовуватися для швидкої відкачування з септика, водообміну в резервуарах або сушіння заповнених водою приміщень.
- Корпус насоса виготовлений з дуже міцного і стійкого чавуну, який захищає пристрій від хімікатів і механічних пошкоджень.
- Насос додатково обладнаний поплавковим вимикачем, який запобігає роботу насоса «всуху».
Технічні характеристики 79880
| Виробник | FLO |
| Напруга/Частота, В/Гц | 230/50 |
| Потужність, Вт | 450 |
| Клас електричної захисності | I |
| Рівень захисту корпусу (IP) | IP X8 |
| Максимальна продуктивність, dm3 /h | 16 000 |
| Макс. висота нагнітання, м | 9 |
| Макс. глибина занурення, м | 5 |
| Макс. температура води, o C | 35 |
| Вага, кг | 14.4 |
| Мінімальний переріз свердловини, см | 40 x 40 x 50 |
| Підйомна висота | Продуктивність, dm3 /h |
| 0 | 16000 |
| 1 | 14 000 |
| 2 | 12000 |
| 3 | 9 000 |
| 4 | 6500 |
| 5 | 4000 |
| 7 | 2 500 |
| 8 | 1000 |
| 9 | 500 |
FLO – Повна програма садових інструментів та електроінструментів. Широкий спектр інструментів під цим брендом складаються з майже всіх продуктів, необхідних в саду. Він розташований у середнього класу продуктів. Марка включає секатори, ножиці, пилки, сокири, програму води, садові електроінструменти, бензинові інструменти, лопати та граблі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flo |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 14.4 кг |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальний напір | 9 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Пропускна здатність | 1.6 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 321 ₴

