![Бензоріз YATO: 4 кВт, 4700 об/хв, диск Ø=400х25.4 мм, глибина різу- 145 мм [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568492967_benzoriz-yato-4.jpg)
Бензоріз YATO: 4 кВт, 4700 об/хв, диск Ø=400х25.4 мм, глибина різу- 145 мм [1]
36 950 ₴
- В наличии
- Код: YT-84820
- +380 (73) 606-74-38
Бензоріз з бетону й металу 4 кВт YATO YT-84820 (Польща)
Міцний двотактний бензоріз YATO YT-84820, призначений для сухого та вологого різання бетону і, з використанням відповідного типу ріжучого елемента, асфальту, каменю і сталі. Рекомендується для професіоналів. Рекомендовані пиляльні диски для бензорізу: YT-5955 і YT-5965.
Особливості YT-84820:
- Охолодження диска водою і захист від пилу.
- Багатоважелів клиновий ремінь.
- Керамічна циліндрична оболонка.
- Регульована захист диска дозволяє працювати в будь-якому положенні.
- Ріжучий елемент, встановлений на амортизаторах.
- Точне вирізання від холостого ходу.
- Система вентиляції палива.
- Низький рівень вібрації.
- Регулювання потоку води.
- Відповідність стандарту викидів EURO 2.
- Можливість підключення води.
Технічні характеристики YT-84820
| Виробник | YATO |
| Потужність | 4 кВт (5.44 КМ) |
| Швидкість обертання. об/хв | 4700 |
| Діаметр диска | 400 х 25.4 мм |
| Максимальна глибина різання. мм | 145 |
| Об'єм двигуна, см 3 | 93.6 |
| Ємність паливного бака, л | 1 |
| Ставлення бензин/масло | 40 : 1 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA є одним з найбільш сильно розвиваються капіталу груп в апаратній і інструменту сегмента і один з небагатьох , який систематично – як в економічному росту і кризові роки – динамічно збільшує свою частку на ринку шляхом створення нових філій та представництв в Європі та Азії .
YATO – бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються в першу чергу інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються спеціалістами в багатьох областях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бензорез/электрорез цепной |
| Максимальный диаметр диска | 400 мм |
| Тип привода | Бензиновый двигатель |
| Диаметр посадочного отверстия | 25.4 мм |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 93.6 куб. см |
- Цена: 36 950 ₴

