![Набір головок торцевих YATO : CrV, квадрат 1/4", M 3.5-13 мм з інструментами. 25 шт. [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568552889_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
Набір головок торцевих YATO : CrV, квадрат 1/4", M 3.5-13 мм з інструментами. 25 шт. [10]
1 220 ₴
- В наличии
- Код: YT-14461
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Професійний якісний набір інструментів від Yato, рекомендований для сервісів і майстерень. Торцеві ключі і торцевий привід виготовлені з міцної хромованадіевой інструментальної сталі CrV 50BV30. Кришки оснащені системою AS-Drive, що збільшує максимальний крутний момент на 25%, з повним захистом ободів гайок, кришки з двокольорового обробкою поверхні. Храповик має трикомпонентну ручку і 72 зуба (5-ступінчастий робочий хід).
- Насадки 1/4": 3,5 мм, 4 мм, 4,5 мм, 5мм, 5,5мм, 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 10мм, 11мм, 12мм, 13мм, 14мм, довжиною 25 мм.
- Насадки 1/4": 8мм, 10мм, 11мм, 12мм, 13мм, довжиною 50 мм.
- Подовжувачі 1/4": 50 мм, 100 мм.
- Ключ трещеточний 1/4": 155 мм, на 72 зуба.
- Вороток з ковзаючою голівкою 1/4": 150 мм.
- Універсальний шарнір: 1/4".
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
| Размер min | 3.5 мм |
| Омедненный инструмент | Да |
| Количество в наборе | 25 шт |
| Квадрат | 1/4" |
| Размер max | 13 мм |
| Вес | 1.35 кг |
| Количество инструментов в наборе | 25 |
| Набор ручного инструмента | набор автомобильного инструмента |
| Тип | Набор ручного инструмента |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 1 220 ₴

