
Шланг ПХВ зміцнений загал. признач. харчовий (Food) з роб. тиск. 0,8МПа, Ø=12мм, t=1,8мм, l=50м
3 003 ₴
- В наличии
- Код: 79V704
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Шланг ПВХ укріплений харчової Ø=12 мм /50 м (79V704) Polix P3509000125024P (Польща)
Шланг тришаровий, виготовлений з еластичного ПВХ на основі суспензійного полівінілхлориду, терефталату та інших компонентів, додатково укріплений текстильної оболонкою. Призначений для подачі питної води, рідин, харчових речовин (не містять жиру), газів, порошків при робочому тиску 0,8 МПа (при 23°С). Діапазон температур від -25 до +60°С.
Область застосування: Промисловість, сільське господарство.
Особливості P3509000125024P:
- Хороша еластичність.
- Стійкість до впливу кислот.
- Стійкість до низьких температур.
- Тривалий процес старіння.
- Стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
- Не містить кадмію або свинцю.
Технічні характеристики P3509000125024P
| Виробник | Polix |
| Внутрішній діаметр шланга, мм | 12 |
| Товщина шланга, мм | 1.8 |
| Довжина шлангу, м | 50 |
| Робочий тиск, МПа | 0.8 |
| Діапазон температур | -25 – +60°C |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polix |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 12 мм |
| Длина | 50 м |
| Количество слоев | 3 |
| Материал изделия | Поливинилхлорид |
| Область применения изделия | Пищевая промышленность |
| Рабочая среда | Вода |
| Тип изделия | Шланг |
| Толщина стенки | 1.8 мм |
| Цвет | Белый |
| Физические характеристики | |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
Информация для заказа
- Цена: 3 003 ₴

