![Лопата совкова FLO трапецієвидна : 22.5 x 29 x 120 см, сталева основа, скловолоконна ручка [6], фото 1](https://images.prom.ua/4568543406_lopata-sovkova-flo.jpg)
Лопата совкова FLO трапецієвидна : 22.5 x 29 x 120 см, сталева основа, скловолоконна ручка [6]
985 ₴
- В наличии
- Код: 35835
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лопата совкова трапецієвидна 22.5 X 29 X 120 см FLO 35835 (Польща)
Опис 35835:
- Призначена для роботи в саду і на ділянці.
- Робоча частина із загартованої сталі.
- Міцна ручка з скловолокна.
- Зручна Y-подібна ручка із пластику.
- Ідеальний баланс підвищує комфорт використання.
- Правильне профілювання забезпечує надійний захват і полегшує роботу.
Технічні характеристики 35835
| Виробник | FLO |
| Загальна довжина, см | 120 |
| Розмір робочої частини, см | 22.5 х 29 |
| Основа | сталь |
| Ручка | скловолокно |
FLO – Повна програма садових інструментів та електроінструментів. Широкий спектр інструментів під цим брендом складаються з майже всіх продуктів, необхідних в саду. Він розташований у середнього класу продуктів. Марка включає секатори, ножиці, пилки, сокири, програму води, садові електроінструменти, бензинові інструменти, лопати та граблі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Flo |
| Страна производитель | Польша |
| Длина лезвия | 290 мм |
| Длина рукоятки | 1200 мм |
| Материал рабочей части | Сталь |
| Материал ручки | стеклопластик |
| Состояние | Новое |
| Тип лопаты | Совковая |
| Ширина лезвия | 225 мм |
Информация для заказа
- Цена: 985 ₴

