
Ланцюг на барабані для пили 3/8"-9.52мм.(1632 ланки) YT-84930, -84931, -84935 +30 зап ланок і зубців
8 375 ₴
- В наявності
- Код: YT-84960
- +380 (73) 606-74-38
Ланцюг для бензопілі YT-84930/ YT-84931/ YT-84935 YATO YT-84960 (Польща)
ехнічні характеристики YT-84960
| Виробник | YATO |
| Термін | 3/8 " |
| Ширина | 0,05" |
| Кількість клітин | 1632 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів і електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія дає змогу постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації.
Продукти TOYA є синонімами найвищої якості професійних інструментів, унікального й індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів.
TOYA є одним із найбільш сильно тих, хто зазнає капіталу груп у апаратному та інструменті сегмента й один із небагатьох, який систематично — як в економічному рості та кризові роки — динамічно збільшує свою частку на ринку способом створення нових філій і представниць у Європі та Азії.
YATO – бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються в першу чергу інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються спеціалістами в багатьох областях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість ланок ланцюга | 1632 шт. |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Ширина паза | 1.3 мм |
- Ціна: 8 375 ₴

