![Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 3/4", М= 22 мм, L= 50 мм [16/64], фото 1](https://images.prom.ua/4568531809_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 3/4", М= 22 мм, L= 50 мм [16/64]
488 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-1072
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Головка торцева 6-гранна ударна Yato 3/4" 22 мм (YT-1072): Особливості головки торцевої Yato 3/4" 22 мм ударна (YT-1072): Виготовлена з хромо-молібденової сталі Витримує чималі навантаження Захист від корозії Надійність і тривалий термін служби Професійний інструмент
ТЕХНІЧНІ ГАРАКТЕРИСТИКИ Головка торцева 6-гранна ударна Yato 3/4" 22 мм (YT-1072): Виробник YATO Форма головки 6-гранна Ударна головка Да Подовжена головка Немає Розмір посадки (дюйм) 3/4" Розмір головки 22 мм Довжина 50 мм Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 3/4" |
| Оміднений інструмент | Так |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 22 мм |
| Розмір min | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 488 ₴

