![Насос для брудної води STHOR мережевий, 400Вт, 8000 л/год, макс.висота- 5,5 м [4], фото 1](https://images.prom.ua/4568529840_nasos-dlya-brudnoyi.jpg)
Насос для брудної води STHOR мережевий, 400Вт, 8000 л/год, макс.висота- 5,5 м [4]
2 020 ₴
- В наличии
- Код: 79781
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Насос для брудної води STHOR 79781
Ефективний насос STHOR 79781 з корпусом із міцного пластику, призначений для перекачування, аерації та циркуляції чистої та забрудненої води з дощових резервуарів, колодязів. Його можна використовувати для відкачування води з басейнів, підвалів, ставків, які використовуються в побуті і на фермах, на дачних ділянках, в дачних будинках.
Особливості Насоса для бурдної води STHOR 79781
Автоматичний поплавковий вимикач, який реагує на зміну рівня води
Арочна конструкція, стійка до корозії
Габаритні розміри: діаметр х висота - 160 х 340 мм
Корпус із міцного пластику
Технічні характеристики Насоса для брудної води STHOR 79781
Напруга - 230 В
Частота - 50 Гц
Потужність - 400 Вт
Максимальна висота підйому - 5.5 м
Максимальна глибина занурення - 7 м
Максимальний діаметр твердих частин - 25 мм
Мінімальний поперечний переріз свердловини: 40 х 40 х 50 см
Максимальна продуктивність - 8000 л/год
Максимальна температура води - 35°С
Ступінь захисту - IP X8
Клас електричного захисту - І
Патрубок для води - G1, G5/4
Вага нетто - 2.8 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sthor |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 2.8 кг |
| Вид насоса | Дренажно-фекальный |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 25 мм |
| Качество воды | Грязная |
| Максимальная глубина погружения | 7 м |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Максимальный напор | 5.5 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 400 Вт |
| Пропускная способность | 8 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 2 020 ₴

