![Диск відрізний по металу/нержав. сталі NINJA : Ø= 115 х 22.23 мм, t= 1,0 мм [25шт/уп/400], фото 1](https://images.prom.ua/4568509660_disk-vidriznij-po.jpg)
Диск відрізний по металу/нержав. сталі NINJA : Ø= 115 х 22.23 мм, t= 1,0 мм [25шт/уп/400]
20 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 65V115
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Призначення: По металу і нержавіючої сталі
Вид кола: Суцільний
Діаметр кола: 115 мм
Товщина кола: 1 мм
Діаметр отвору: 22.23 мм
Оберти: 13300
Диск відрізний по металу використовується для різання металевих труб, куточків та профілів, листового металу різної товщини, металевих стрижнів та дроту за допомогою кутових шліфувальних машин, настільних та стаціонарних верстатів. При правильній експлуатації використовувати його можна з мінімальними зусиллями та втратами металу, а також з економією електроенергії. Оброблюваний метал не нагрівається, а в місцях різання відсутні задирки та запікання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | NINJA |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Обработка материала | Металл, Нержавеющая сталь |
| Диаметр внешний | 115 мм |
| Толщина | 1 мм |
| Назначение | Отрезной |
| Вид обработки | Пазование, Подрезка, Быстрый рез, Чистый рез |
| Диаметр внутренний | 22.23 мм |
| Материал круга | Абразив |
Информация для заказа
- Цена: 20 ₴

