![Домкрат гідравлічний підкатний YATO : 2 т, H= 89 - 359 мм [1/36], фото 1](https://images.prom.ua/4568504484_domkrat-gidravlichnij-pidkatnij.jpg)
Домкрат гідравлічний підкатний YATO : 2 т, H= 89 - 359 мм [1/36]
4 730 ₴
- В наличии
- Код: YT-1720
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Домкрат YATO YT-1720 призначений для піднімання автомобілів та ін. вантажів під час виконання ремонтних і монтажних робіт. Компактний і зручний в експлуатації, обладнаний ручкою. Характерна особливість — його низька початкова висота, так що Ви можете рухати домкрат під кожен автомобіль, особливо підходять для низьких спортивних автомобілів. Гідравлічний циліндр розташований горизонтально та має вбудований регулювальний клапан, важіль керування пііймальника.
- Висота макс.: 359 мм.
- Висота мін.: 89 мм.
- Вантажопідйомність: 2000 кг.
- Розмір без упаковки: 575х250х150 мм.
- Вага: 15 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Высота подхвата | 89 мм |
| Высота подъема | 359 мм |
| Грузоподъемность | 2000 кг |
| Домкрат подкатной | Да |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Собственный вес | 15 кг |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 4 730 ₴

