![Пістолет клейовий мережевий STHOR Ø=11 мм, P=15 (100)Вт [12/48], фото 1](https://images.prom.ua/4568500449_pistolet-klejovij-merezhevij.jpg)
Пістолет клейовий мережевий STHOR Ø=11 мм, P=15 (100)Вт [12/48]
444 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 73052
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Клейовий пістолет STHOR 73052 застосовується для склеювання різних твердих матеріалів – натуральних чи синтетичних (дерево, пластик, картон, скло, кераміка, камінь, тканини, пробка, шкіра, метал). Корпус інструменту виготовлений із термостійкого пластику, що зменшує його вагу, роблячи роботу менш енерговитратною.
Технічні характеристики 73052
| Виробник | Sthor |
| Напруга, В | 230 |
| Частота, Гц | 50 |
| Потужність, Вт | 15 (100) |
| Робоча температура | 180-200 ° C |
| Продуктивність, г/хв | 15 |
| Діаметр клейового стрижня, мм | 11 |
| Час нагріву, хв | 6 |
| Вага, кг | 0.323 |
| Комплектація |
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sthor |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.323 кг |
| Диаметр стержня | 11 мм |
| Максимальная рабочая температура | 200 град. |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 100 Вт |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 444 ₴

