
Шланг ПХВ водяний , присадиб. "BOS" з роб. тиск. 0,8 МПа, Ø=3/4", t=2.1 мм, l= 20 м
1 323 ₴
- В наличии
- Код: 79V321
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Шланг ПВХ водяний "BOS" Ø=3/4"/20 м (79V321) Polix P3116W00192020P (Польща)
Шланг садовий, виготовлений з еластичного ПВХ на основі суспензійного полівінілхлориду, поліетилентерефталату та інших компонентів, посилених текстильної оболонкою.
Призначений для подачі води з робочим тиском 0,8 МПа (при 23°C), розривний тиск 2 МПа (при 23°C). Діапазон температур від -10 до +60°C.
Область застосування: Садівництво і городництво, сільське господарство.
Особливості P3116W00192020P:
- Велика еластичність.
- Стійкість до низьких температур.
- Тривалий процес старіння.
- Стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
- Не містить кадмію або свинцю.
Технічні характеристики P3116W00192020P
| Виробник | Polix |
| Діаметр шланга, мм | 3.4" |
| Товщина шланга, мм | 2.1 |
| Довжина шлангу, м | 20 |
| Робочий тиск, МПа | 0.8 |
| Розривний тиск, МПа | 2 |
| Діапазон температур | -10 – +60°C |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polix |
| Країна виробник | Польща |
| Товщина стінки | 2.1 мм |
| Довжина | 20 м |
| Діаметр шланга (") | 3/4" |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polix |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 20 мм |
| Основные атрибуты | |
| Армированный шланг | Нет |
| Диаметр | 19 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Количество слоев | 1 |
| Толщина стенки | 2.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Область применения изделия | Водоснабжение |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. C |
| Рабочая среда | Вода |
| Тип изделия | Шланг |
| Материал изделия | Поливинилхлорид |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. C |
Информация для заказа
- Цена: 1 323 ₴

