![Головка торцева YATO квадрат 1/2 HEX M6, L= 100 мм. подовжена [20/120], фото 1](https://images.prom.ua/4568493125_golovka-tortseva-yato.jpg)
Головка торцева YATO квадрат 1/2 HEX M6, L= 100 мм. подовжена [20/120]
99 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-04392
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Головка торцева з бітою Hex подовжена Yato 1/2" 6 мм (YT-04392): Особливості головки торцевої з битою Hex подовженою Yato 1/2 "6 мм (YT-04392): Головка виготовлена з хром-ванадієвої сталі марки CrV6150 Впрессована в головку біта виготовлена зі сталі AISI S2 з нікельованим покриттям Продуманий і ергономічний дизайн Надійність і тривалий термін служби Простота і зручність використання Докладніше: https://kulibin.com.ua/ua/catalog/golovki_tortsevye/yato-yt-04392/
Головка торцева з насадкою HEX YATO : квадрат 1/2". HEX M6, L= 100 мм. подовженаХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 6 мм |
| Размер min | 6 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 99 ₴

