![Свердло спіральне Левіса по дереву YATO : Ø= 13 мм, L= 191 мм. [50/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568490493_sverdlo-spiralne-levisa.jpg)
Свердло спіральне Левіса по дереву YATO : Ø= 13 мм, L= 191 мм. [50/100]
113 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-3268
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Свердло спіральне (вітое) Левіса по дереву YATO призначений для свердління наскрізних отворів і Засвердлювання заглиблень в деревині, фанері, ДВП, ДСП, МДФ, ламінат, а також в пластиці і склопластику.
- Інструмент має шестигранний хвостовик, що запобігає провертання бура в патроні, гвинтові канавки його робочої частини сприяють швидкому відведенню стружки, що дозволяє за короткий час формувати глибокі і акуратні отвори без ризику пошкодити матеріал, а висока точність обробки забезпечує рівні краї таких отворів без зазубрин і задирок.
- Свердло виготовлено з високовуглецевої сталі.
- Свердло є гнучким, неламкий, міцним і довговічним.
- Може експлуатуватися в роботах побутового і професійного рівня.
- Призначення По дереву
- Тип свердла Перьове
- Тип хвостовика Шестигранний
- Маркування свердла HCS
- Діаметр 13,0 мм
- Загальна довжина 191 мм.
- Робоча довжина 121 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 13 мм |
| Длина рабочей части | 121 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | По дереву |
| Общая длина | 191 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Шестигранный |
Информация для заказа
- Цена: 113 ₴

