![Диск пиляльний по ПВХ YATO: Ø=185х2.5x20 мм, 60 зубців, R.P.M до 9000 1/хв [25/50], фото 1](https://images.prom.ua/4568581436_disk-pilyalnij-po.jpg)
Диск пиляльний по ПВХ YATO: Ø=185х2.5x20 мм, 60 зубців, R.P.M до 9000 1/хв [25/50]
596 ₴
- В наличии
- Код: YT-60627
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ДИСК ПІЛЬНИЙ ПВХ YATO YT-60627
Пиляльний диск YATO YT-60627 призначений для поперечного, поздовжнього та кутового різання ПВХ, плінтусів, панелей. Забезпечує швидке та точне різання.
ОСОБЛИВОСТІ ПІЛЬНОГО ДИСКА ПВХ YATO YT-60627
- Зубці з покриттям з карбіду вольфраму (TCT)
- Підходить для пилу YATO YT-82150 і STHOR 79257
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПИЛЬНОГО ДИСКА ПО ПЕРОВИ ПВХ YATO YT-60627
- Застосування — Дерево, ПВХ
- Кількість зубів — 60
- Максимальна швидкість обертання — 9000 об/хв
- Зовнішній діаметр — 185 мм
- Внутрішній діаметр — 20 мм
Компанія YATO понад 20 років працює у сфері побутового та професійного інструменту. 2009 рік ознаменувався відкриттям преміумсегмента серед інструментів компанії — бренда YATO. У розвиток цього бренда компанія інвестувала кошти, інновації, найкращі досягнення маркетингу.
Сьогодні YATO — один із лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato — це не новинка, а вже заслужив довіру за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вид обработки | Чистый рез, Быстрый рез |
| Диаметр внешний | 185 мм |
| Диаметр внутренний | 20 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Количество зубов | 60 |
| Материал круга | Быстрорежущая сталь |
| Назначение | Пильный |
| Обработка материала | Пластик, Дерево |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 1.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 596 ₴

