Ключ комбінований 32 мм виготовлений із хромованадієвої сталі CrV. Кований ключ, ідеально відкалібрований. Матове покриття зводить до мінімуму прослизання ключа, забрудненого олією. Дванадцятигранний кінець накидного ключа додатково загнутий, що полегшує маневрування накидним ключем.
Технічні характеристики 51696
| Виробник | VOREL |
| Матеріал | CrV |
| Довжина, мм | 350 |
| Розмір, мм | 32 |
| Кут нахилу голови | 15° |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 32 мм |
| Размер min | 32 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 571 ₴

![Ключ ріжково - накидний VOREL, Cr-V, М 32 мм [10/40], фото 1](https://images.prom.ua/4568495856_klyuch-rizhkovo-.jpg)
