![Домкрат гідравлічний cтовбцевий VOREL; F= 12 т, роб. висота- 200- 380 мм [3], фото 1](https://images.prom.ua/4568579369_domkrat-gidravlichnij-ctovbtsevij.jpg)
Домкрат гідравлічний cтовбцевий VOREL; F= 12 т, роб. висота- 200- 380 мм [3]
1 971 ₴
- В наличии
- Код: 80062
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Домкрат гідравлічний пляшковий 12 т. Vorel 80062 (Польща)
Технічні характеристики 80062
| Виробник | Vorel |
| Вантажопідйомність, кг | 12000 |
| Висота підйому, мм | 380 |
| Висота підхоплення, мм | 200 |
VOREL – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. VOREL є баланс між якістю і ціною, а також найширший асортимент. Компанія включає в себе більше 4000 позицій, які допомагають працювати в побутових умовах і хобі-майстерень.
Продукція:
- ручний інструмент;
- пневмоінструмент;
- спецінструмент;
- ріжучий інструмент;
- вимірювальний інструмент;
- інструменти та обладнання для СТО;
- аксесуари.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Высота подхвата | 200 мм |
| Высота подъема | 380 мм |
| Грузоподъемность | 12000 кг |
| Домкрат подкатной | Нет |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 971 ₴

