![Набір свердл по металу YATO: HSS 4241, Ø22-24-25мм, L=75/150мм, до нержав.і конструкц.сталі, 3шт[10], фото 1](https://images.prom.ua/4568579367_nabir-sverdl-po.jpg)
Набір свердл по металу YATO: HSS 4241, Ø22-24-25мм, L=75/150мм, до нержав.і конструкц.сталі, 3шт[10]
641 ₴
- В наличии
- Код: YT-44626
- +380 (73) 606-74-38
Набір свердел по металу Ø22-24-25 мм для нержавіючої та конструкційної сталі 3 шт. YATO YT-44626 (Польща)
Опис YT-44626:
- Призначений для професійного застосування: свердління в високоякісної нержавіючої сталі конструкційної сталі і холоднокатаної сталі.
- Сталь HSS 4241 забезпечує швидке свердління і зберігає стійкість до пошкоджень і затуплению, зберігаючи геометрію свердла.
- Лезо "split point" з кутом нахилу 135° дозволяє виконувати свердління без попередньої зачистки, забезпечуючи ідеальне центрування.
- Швидко розсіює тепло при свердлінні твердих марок стали, не спалюючи свердла.
- Більш низький коефіцієнт тертя обмежує адгезію до відколів і тирсі.
- В комплекті 3 свердла з діаметром 22, 24, 25 мм.
- Свердла упаковані в зручний пластиковий футляр.
Технічні характеристики YT-44626
| Виробник | YATO |
| Матеріал | сталь HSS 4241 |
| Кількість, шт | 3 |
| Діаметр, мм | 22, 24, 25 |
| Загальна довжина, мм | 150 |
| Робоча довжина, мм | 75 |
| Хвостовик | 1/2" (в сверлах нижче 12 мм відповідно менше) |
| Робочий матеріал | нержавіюча сталь конструкційна сталь холоднокатана сталь |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA є одним з найбільш сильно розвиваються капіталу груп в апаратній і інструменту сегмента і один з небагатьох , який систематично – як в економічному росту і кризові роки – динамічно збільшує свою частку на ринку шляхом створення нових філій та представництв в Європі та Азії .
YATO – бренд ориентированный на профессионалов. Это хорошо видно по качеству продуктов. Под торговой маркой YATO продаются в первую очередь инструменты для СТО. Прочность, идеальное качество изготовления, отличные материалы, высококачественные технические характеристики продуктов с успехом используются специалистами во многих областях. Исключительные долговечность и прочность предполагают использование YATO в интенсивных промышленных условиях. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Назначение | По металлу |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| В наборе | 2.4 мм, 25 мм, 24 мм, 2.5 мм, 2.2 мм, 22 мм |
| Общая длина | 150 мм |
| Длина рабочей части | 75 мм |
| Количество в наборе | 3 шт |
| Набор | Да |
- Цена: 641 ₴

