![Леза трапецевидні YATO : 61 x 33 x 0.5 мм, SK5, набір 10 шт. [24/144], фото 1](https://images.prom.ua/4568579363_leza-trapetsevidni-yato.jpg)
Леза трапецевидні YATO : 61 x 33 x 0.5 мм, SK5, набір 10 шт. [24/144]
84 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-7531
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кількість: 10 шт
Ширина леза: 33 мм
Довжина леза: 61 мм
Товщина леза: 0,50 мм
Виготовлені леза із високоякісного матеріалу (сталь SK5)
Простота та зручність використання
Надійність та тривалий термін служби
Відмінний варіант інструменту для виконання різних побутових завдань. Гострі леза першокласно справляються зі своїм завданням. Продукція орієнтована на майстрів, котрі шукають інструменти для побутового використання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 61 мм |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Лезвие |
| Толщина | 0.5 мм |
| Ширина | 33 мм |
Информация для заказа
- Цена: 84 ₴

