
Диск відрізний по металу/нержав. сталі NINJA : Ø= 230 х 22.23 мм, t= 2,5 мм (25шт/уп)
81 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 65V231
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення: По металу і нержавіючої сталі
Вид кола: Суцільний
Діаметр кола: 230 мм
Товщина кола: 2.5 мм
Діаметр отвору: 22.23 мм
Оберонті: 6650
Диск відрізний по металу використовується для різання металевих труб, куточків та профілів, листового металу різної товщини, металевих стрижнів та дроту за допомогою кутових шліфувальних машин, настільних та стаціонарних верстатів. При правильній експлуатації використовувати його можна з мінімальними зусиллями та втратами металу, а також з економією електроенергії. Оброблюваний метал не нагрівається, а в місцях різання відсутні задирки та запікання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NINJA |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Обробка матеріалу | Неіржавка сталь |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Тип оброблення | Чисте різання |
| Товщина | 2.5 мм |
| Призначення | Відрізний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 ₴

