![Свердло по бетону YATO : SDS+, "Х"-тип, Ø= 20 x 600 /490 мм [5/20], фото 1](https://images.prom.ua/4568493937_sverdlo-po-betonu.jpg)
Свердло по бетону YATO : SDS+, "Х"-тип, Ø= 20 x 600 /490 мм [5/20]
675 ₴
- В наличии
- Код: YT-4226
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по бетону (бур) SDS PLUS Х-тип 20 Х 600/490 мм Yato YT-4226 (Польща)
Технічні характеристики YT-4226
| Виробник | Yato |
| Хвостовик | SDS PLUS |
| Діаметр, мм | 20 |
| Довжина робоча, мм | 490 |
| Загальна довжина, мм | 600 |
| Матеріал | CrV |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 20 мм |
| Длина рабочей части | 490 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Общая длина | 600 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Информация для заказа
- Цена: 675 ₴

