![Шланг пневматичний спіральний YATO швидкоз'єднуваний: Ø= 5.5/8 мм, ≤12 Bar, l=10м. поліуретан. [25], фото 1](https://images.prom.ua/4568571767_shlang-pnevmatichnij-spiralnij.jpg)
Шланг пневматичний спіральний YATO швидкоз'єднуваний: Ø= 5.5/8 мм, ≤12 Bar, l=10м. поліуретан. [25]
657 ₴
- В наличии
- Код: YT-24202
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шланг пневматичний спіральний поліуретановий 10 м (5.5 Х 8 мм) YATO YT-24202 (Польща)
Технічні характеристики YT-24202
| Виробник | YATO |
| Зовнішній діаметр, мм | 8 |
| Внутрішній діаметр, мм | 5.5 |
| Тиск, бар | 12 |
| Розмір быстроразъемного з'єднання | 1/4" |
| Довжина , м | 10 |
| Матеріал | поліуретан |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Армированный шланг | Нет |
| Диаметр | 5.5 мм |
| Длина | 10 м |
| Количество слоев | 1 |
| Материал изделия | Полиуретан |
| Область применения изделия | Пневматический инструмент |
| Рабочая среда | Воздух |
| Тип изделия | Шланг |
| Толщина стенки | 2.5 мм |
| Цвет | Синий |
| Конструктивные особенности | |
| Внутренняя поверхность | Гладкая |
| Наружная поверхность | Гладкая |
| Физические характеристики | |
| Рабочее давление | 12 бар |
Информация для заказа
- Цена: 657 ₴

