![Головка торцева YATO квадрат 1/2 "TORX" Т60, L= 55 мм [40/160], фото 1](https://images.prom.ua/4568569211_golovka-tortseva-yato.jpg)
Головка торцева YATO квадрат 1/2 "TORX" Т60, L= 55 мм [40/160]
80 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-04318
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Головка торцева 1/2" з викрутковою насадкою TORX YATO призначена для використання як змінна насадка в ручному та механізованому інструменті при роботі з гвинтами. Виготовлена з хром-ванадієвої сталі.
Крутячий момент – 445 Nm. Твердість – 58–62.
Відповідає всім чинним стандартам ISO та DIN.
Артикул: YT-04318
Код товару: 15.95.63
Розмір: Т60
Приєднувальний квадрат: 1/2"
Довжина: 55 мм
Тип: Torx
Габарити упаковки: 50x30x30 мм
Вага брутто: 60 р
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
| Размер min | 60 мм |
| Омедненный инструмент | Да |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Квадрат | 1/2" |
| Размер max | 60 мм |
Информация для заказа
- Цена: 80 ₴

