
Ключ ріжково-накидний, кручений 90° YATO : М= 22 x 305 мм, Cr-V(DW)
168 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-01860
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключ ріжково-накидний YATO YT-01860
Ключі ріжково-накидного YATO YT-01860
- Призначений для використання в промислових цілях та в майстернях
- Ергономічна рукоятка повернена на 90°, що полегшує роботу і забезпечує високий комфорт, особливо у разі болтів, що сильно прикипіли.
- Виготовлений із міцної сталі
- Полірована поверхня
- Головка зміщена на 15 °
Характеристики Ключі ріжково-накидного YATO YT-01860
- Тип - комбінований (ріжково-накидний)
- Розмір – 22 мм
- Довжина – 305 мм
- Матеріал - сталь
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 22 мм |
| Размер min | 22 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 305 мм |
Информация для заказа
- Цена: 168 ₴

