
Ключ ріжково-накидний, кручений 90° YATO : М= 32 x 435 мм, Cr-V(DW)
374 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-01864
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключ комбінований 32 x 435 мм кручений 90 ° YATO YT-01864 (Польща)
Опис YT-01864:
- Ергономічна вита форма полегшує роботу і забезпечує великий комфорт, особливо у разі сильно закручених гвинтів.
- Ручка, повернена на 90 °, ідеально лягає в руку, передаючи більший натиск на ключ при затягуванні гвинтів, з меншим навантаженням на користувача.
- Виготовлений з міцної сталі, полірована поверхня.
Технічні характеристики YT-01864
| Виробник | YATO |
| Розмір, мм | 32 |
| Довжина, мм | 435 |
| Ручка повернута на | 90° |
| Головка нахилена на | 15° |
| Матеріал | Cr-V |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 32 мм |
| Размер min | 32 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 435 мм |
Информация для заказа
- Цена: 374 ₴

