![Головка торцева YATO квадрат 1/2 "SPLINE" подовжена M10, L= 100 мм [20/120], фото 1](https://images.prom.ua/4568565401_golovka-tortseva-yato.jpg)
Головка торцева YATO квадрат 1/2 "SPLINE" подовжена M10, L= 100 мм [20/120]
94 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-04353
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Головка торцева 1/2" з викрутковою насадкою Spline YATO призначена для використання як змінна насадка в ручному та механізованому інструменті при роботі з гвинтами. Виготовлена з хром-ванадієвої сталі.
Крутячий момент – 120 Nm. Твердість – 58–62.
Відповідає всім чинним стандартам ISO та DIN.
Характеристики
РозмірM10
Приєднувальний квадрат1/2"
Довжина100 мм
ТипСплайн
Габарити упаковки120x30x30 мм
Вага брутто150 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Spline |
| Размер max | 10 мм |
| Размер min | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 94 ₴

