
Диск відрізний по металу/нержав. сталі NINJA : Ø= 230 х 22.23 мм, t= 1,6 мм (25шт/уп)
66 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 65V229
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Призначення: По металу і нержавіючої сталі
Вид кола: Суцільний
Діаметр кола: 230 мм
Товщина кола: 1.6 мм
Діаметр отвору: 22.23 мм
Оберти: 6650
Диск відрізний по металу використовується для різання металевих труб, куточків та профілів, листового металу різної товщини, металевих стрижнів та дроту за допомогою кутових шліфувальних машин, настільних та стаціонарних верстатів. При правильній експлуатації використовувати його можна з мінімальними зусиллями та втратами металу, а також з економією електроенергії. Оброблюваний метал не нагрівається, а в місцях різання відсутні задирки та запікання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NINJA |
| Страна производитель | Украина |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Обработка материала | Нержавеющая сталь |
| Материал круга | Абразив |
| Диаметр внешний | 230 мм |
| Диаметр внутренний | 22.23 мм |
| Вид обработки | Быстрый рез |
| Толщина | 1.6 мм |
| Назначение | Отрезной |
Информация для заказа
- Цена: 66 ₴

