![Рубанок мережевий YATO : P= 1300 Вт, платформа b= 110 мм, глиб. струг.- 0-3.5 мм [2], фото 1](https://images.prom.ua/4568561578_rubanok-merezhevij-yato.jpg)
Рубанок мережевий YATO : P= 1300 Вт, платформа b= 110 мм, глиб. струг.- 0-3.5 мм [2]
4 927 ₴
- В наличии
- Код: YT-82144
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електрорубанок YATO YT-82144
Потужний електрорубанок YATO YT-82144 призначений для столярних та покрівельних робіт. Дозволяє стругання елементів каркасу даху – стійок, крокв, балок, корекцію товщини рейок, обробку поверхні стільниці. Також дозволяє самостійно зробити плінтус на ідеально гладкій поверхні – достатньо вирівняти інструментом дошки потрібного розміру.
Особливості електрорубанку YATO YT-82144
- Одноразова обробка завдяки високій швидкості обертання - 16000 оборотів за хвилину
- Хороше балансування та ергономічний дизайн забезпечують комфорт використання
- Ширина стругання 110 мм та глибина до 3.5 мм дозволяють видаляти більше матеріалу на один робочий хід.
- Регулювання глибини стругання з кроком 0.1 мм за допомогою рукоятки з легким доступом
- Обмежувач глибини стругання
- Зручна рукоятка підвищує комфорт роботи
- Додаткова рукоятка підвищує комфорт користувача та точність стругання.
- Стопорна лапка захищає від небажаної обробки матеріалу та пошкодження лез
- Мішок для збирання пилу дозволяє підтримувати чистоту на робочому місці
Технічні характеристики Електрорубанка YATO YT-82144
- Напруга - 230 В
- Частота – 50 Гц
- Потужність – 1300 Вт
- Швидкість обертання - 16000 об/хв
- Глибина стругання до 3.5 мм.
- Ширина стругання - 110 мм
- Глибина різання - 11 мм
- Клас електроізоляції - II
- Довжина кабелю – 3 м
- Вага – 4.8 кг
Комплектація YATO YT-82144
- Рубанок
- Мішок для збирання пилу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 4.8 кг |
| Состояние | Новое |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 16000 об/мин |
| Максимальная глубина строгания | 3.5 мм |
| Максимальная ширина строгания | 110 мм |
| Потребляемая мощность | 1300 кВт |
| Дополнительные функции | |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Регулировка глубины строгания | Да |
Информация для заказа
- Цена: 4 927 ₴

