![Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 3/4", М= 42 мм, L= 57 мм [4/16], фото 1](https://images.prom.ua/4568561577_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 3/4", М= 42 мм, L= 57 мм [4/16]
798 ₴
- В наличии
- Код: YT-1092
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Головка торцева ударна шестигранна 3/4" YATO виготовлена із хром-молібденової сталі.
Витримує граничні навантаження під час роботи з кріпильними з'єднаннями, має збільшену площу контакту. Спеціальна форма та точність розмірів не дає кріпилю заклинювати при роботі.
Відповідає всім чинним стандартам ISO та DIN.
Характеристики
Розмір42 мм
Приєднувальний квадрат3/4"
Габарити упаковки60x50x50 мм
Вага брутто160 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 3/4" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 42 мм |
| Размер min | 42 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 798 ₴

