![Набір головок торцевих подовжених YATO : квадрат 1/4", М 5,5-13 мм, L= 50 мм. 8 Шт. [10/20], фото 1](https://images.prom.ua/4568561574_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
Набір головок торцевих подовжених YATO : квадрат 1/4", М 5,5-13 мм, L= 50 мм. 8 Шт. [10/20]
355 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-14431
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
YATO є найбільшою частиною виробника TOYA (Польща). Ця марка включає безліч видів інструменту. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, сталь, високоякісні технічні характеристики дозволяють використовувати інструмент цього бренду у різних видах промисловості. Інструменти YATO успішно використовуються фахівцями у багатьох галузях економіки.
Характеристики
Розмір5,5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 9 мм, 10 мм, 12 мм, 13 мм
Приєднувальний квадрат1/4"
Кількість елементів8 штук
МатеріалCrV.
Габарити упаковки195x90x15 мм
Вага брутто290 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/4" |
| Количество в наборе | 8 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 13 мм |
| Размер min | 5.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 355 ₴

