![Шланг пневматичний спіральний YATO швидкоз'єднуваний: Ø=5.5/8 мм, ≤12 Bar, l=15 м. поліуретан. [25], фото 1](https://images.prom.ua/4568552739_shlang-pnevmatichnij-spiralnij.jpg)
Шланг пневматичний спіральний YATO швидкоз'єднуваний: Ø=5.5/8 мм, ≤12 Bar, l=15 м. поліуретан. [25]
901 ₴
- В наличии
- Код: YT-24203
- +380 (73) 606-74-38
Шланг пневматичний спіральний YATO швидкоз'єднуваний: Ø=5.5/8 мм, ≤12 Bar, l=15 м. поліуретан. [25]
Шланг пневматичний спіральний поліуретановий 15 м (5.5 Х 8 мм) YATO YT-24203 (Польща)
Технічні характеристики 15 м (5.5 Х 8 мм) YATO YT-24203
| Виробник | YATO |
| Зовнішній діаметр, мм | 8 |
| Внутрішній діаметр, мм | 5.5 |
| Тиск, бар | 12 |
| Розмір быстроразъемного з'єднання | 1/4" |
| Довжина , м | 15 |
| Матеріал | поліуретан |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукты TOYA являются синонимами высшего качества профессиональных инструментов, уникального и индивидуального обслуживания для самых требовательных клиентов .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Армированный шланг | Нет |
| Диаметр | 5.5 мм |
| Длина | 15 м |
| Материал изделия | Полиуретан |
| Область применения изделия | Пневматический инструмент |
| Рабочая среда | Воздух |
| Тип изделия | Шланг |
| Толщина стенки | 2.5 мм |
| Цвет | Синий |
| Конструктивные особенности | |
| Внутренняя поверхность | Гладкая |
| Наружная поверхность | Гладкая |
| Физические характеристики | |
| Рабочее давление | 15 бар |
- Цена: 901 ₴

