![Головка торцева 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 1/4", М= 8 мм, L= 50 мм [24/240/480], фото 1](https://images.prom.ua/4568549894_golovka-tortseva-6-granna.jpg)
Головка торцева 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 1/4", М= 8 мм, L= 50 мм [24/240/480]
27 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1419
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Головка торцева шестигранна довга 1/4" YATO виготовлена з хром-ванадієвої сталі.
Витримує граничні навантаження під час роботи з кріпильними з'єднаннями, має збільшену площу контакту. Спеціальна форма та точність розмірів не дає кріпилю заклинювати при роботі.
Відповідає всім чинним стандартам ISO та DIN.
Розмір: 8 мм
Приєднувальний квадрат: 1/4"
Довжина: 50 мм
Габарити упаковки: 50x10x10 мм
Вага брутто: 21 р
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/4" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 8 мм |
| Размер min | 8 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 27 ₴

