![Ніти VOREL алюмінієві 4,0х9,6 мм. Уп. 50 Шт. [100], фото 1](https://images.prom.ua/4568500404_niti-vorel-alyuminiyevi.jpg)
Ніти VOREL алюмінієві 4,0х9,6 мм. Уп. 50 Шт. [100]
42 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 70410
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Довжина 9,6 мм
Діаметр 4 мм
Колір срібний
Матеріал алюміній
Габарити упаковки 50x50x20 мм
Вага брутто 50 г
Інформація про бренд
VOREL є найбільшою частиною виробника TOYA (Польща). Ця марка включає безліч видів інструменту. Відмінною рисою бренду є гарна якість за невисокої ціни. Під маркою VOREL виробляється понад 4000 товарів, які допомагають у побуті та майстернях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Вид заклепки | Ударная (под молоток) |
| Форма головки заклепки | Цилиндрическая |
| Материал корпуса заклепки | Алюминий |
| Диаметр заклепки | 4 мм |
| Длина заклепки | 9.6 мм |
| Материал стержня | Алюминий |
| Вес упаковки | 0.05 кг |
Информация для заказа
- Цена: 42 ₴

