![Ключ гнуто - накидний YATO : CrV, М= 30х32 мм, L= 390 мм [3/15/30], фото 1](https://images.prom.ua/4568547876_klyuch-gnuto-.jpg)
Ключ гнуто - накидний YATO : CrV, М= 30х32 мм, L= 390 мм [3/15/30]
512 ₴
- В наличии
- Код: YT-0394
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Накидний ключ YATO 30 х 32 мм виготовлений з хром-ванадієвої сталі. Глянцеве покриття мінімізує прослизання ключа забрудненої олії. Відповідає стандарту DIN 838. Призначений для використання у професійних майстернях при різних навантаженнях.
Інформація про бренд
YATO є найбільшою частиною виробника TOYA (Польща). Ця марка включає безліч видів інструменту. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, сталь, високоякісні технічні характеристики дозволяють використовувати інструмент цього бренду у різних видах промисловості. Інструменти YATO успішно використовуються фахівцями у багатьох галузях економіки.
Характеристики
Розміри мм 30x32
Додаткові характеристики Розмір: 390 х 45 х 50 мм
Добрий Накидний
Тип Ключі
Форма ключа Вигнутий
Кількість предметів 1
Країна-виробник товару Польща
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 32 мм |
| Размер min | 30 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 390 мм |
| Ширина | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 512 ₴

