![Лопата штикова FLO прямокутна з метал. держаком, l= 120 см [140], фото 1](https://images.prom.ua/4568547855_lopata-shtikova-flo.jpg)
Лопата штикова FLO прямокутна з метал. держаком, l= 120 см [140]
887 ₴
- В наличии
- Код: 35805
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лопата штикова з металевою ручкою 117 см FLO 35805 (Польща)
Міцна пряма лопата сталева для всіх видів земляних робіт.
Технічні характеристики 35805
| Виробник | FLO |
| Загальна довжина, см | 117 |
| Ручка | метал |
FLO – Повна програма садових інструментів та електроінструментів. Широкий спектр інструментів під цим брендом складаються з майже всіх продуктів, необхідних в саду. Він розташований у середнього класу продуктів. Марка включає секатори, ножиці, пилки, сокири, програму води, садові електроінструменти, бензинові інструменти, лопати та граблі.
Характеристики
Общая длина 117 см
Габариты упаковки 1140x190x100 мм
Вес брутто 900 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Flo |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.9 кг |
| Длина рукоятки | 100 мм |
| Материал рабочей части | Сталь |
| Материал ручки | металл |
| Состояние | Новое |
| Тип лопаты | Штыковая |
| Ширина лезвия | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 887 ₴

