![Полотно для електролобзика (дерево) YATO : 8TPI, L= 100 мм. Уп. 5 Шт. [50/250], фото 1](https://images.prom.ua/4568545886_polotno-dlya-elektrolobzika.jpg)
Полотно для електролобзика (дерево) YATO : 8TPI, L= 100 мм. Уп. 5 Шт. [50/250]
59 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-3402
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Полотно для електролобзика (дерево-пластик) L = 100 мм набір 5 шт YATO
- Кількість у наборі: 5 штук.
- Розмір пилок: 100 мм.
- Кількість зубів на дюйм: 8 TPI.
- Довжина різальної частини: 75 мм.
- Товщина: 1,2 мм.
- Призначення: пряме та криволінійне розпилювання деревини.
Швидкий пропил за деревиною, ДСП, МДФ, столярними плитами, фанером, пластиком
Для застосування з професійними електролобзиками (акумуляторними та мережевими)
Полотна економні, забезпечують максимально високу якість пропилювання
Надійність і тривалий термін експлуатації
Виготовлені з еластичної високовуглецевої сталі (НС)
Характеристики
Количество зубьев на дюйм 8TPI
Размер пилок 100 мм
Количество в наборе 5 штук
Габариты упаковки 190x80x2 мм
Вес брутто 45 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 100 мм |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 1.2 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Материал | Быстрорежущая сталь |
| Тип | Набор |
| Твердосплавная напайка | Нет |
| Направление зубьев | Вниз |
| Применение пилки | Дерево |
Информация для заказа
- Цена: 59 ₴

