![Ножиці до живоплоту YATO : Телескопічні ручки, L= 690/890, леза- 210 мм [6], фото 1](https://images.prom.ua/4568545133_nozhitsi-do-zhivoplotu.jpg)
Ножиці до живоплоту YATO : Телескопічні ручки, L= 690/890, леза- 210 мм [6]
1 182 ₴
- В наличии
- Код: YT-8824
- +380 (73) 606-74-38
Ножиці для кущів телескопічні 690-890/210 мм, хвилясте лезо YATO (Польща)
Ножиці садові YATO YT-8824 - Кущорізи садові використовуються для облаштування садів, парків та інших ландшафтних місцевостей, а також при стрижці живоплотів і газону. Підходять як для професійних садівників, так і для любителів. Ножиці оснащені хвилястими лезами, виконаними з марганцевої сталі, що забезпечує високу стійкість до стирання і запобігає надлом гілок під час різання. Ергономічні рукоятки із сталі і прогумовані в області долонь для запобігання зісковзування. Форма ручок дозволяє збільшити силу різання. Довжина лез 210 мм, довжина інструменту змінюється від 690 до 890 мм
Компанія YATO більше 20 років працює в сфері побутового і професійного інструменту. 2009 рік ознаменувався відкриттям преміум сегменту серед інструментів компанії - бренду YATO. У розвиток цього бренду компанія інвестувала кошти, інновації, кращі досягнення маркетингу.
Сьогодні YATO - один з лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato - це не новинка, а вже заслужив довіру за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Длина лезвия | 210 мм |
| Общая длина | 890 мм |
| Форма лезвия | Прямая |
| Материал рукоятки | Пластмасса |
| Вес | 0.85 кг |
| Дополнительные функции | |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Мешок насадка | Нет |
| Телескопическая ручка | Да |
- Цена: 1 182 ₴

