![Пила кільцева BI-METAL YATO : HSS M3, Ø= 48 мм, H= 40 мм, адаптер Ø= 16 мм [25/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568488838_pila-kiltseva-bi-metal.jpg)
Пила кільцева BI-METAL YATO : HSS M3, Ø= 48 мм, H= 40 мм, адаптер Ø= 16 мм [25/100]
183 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-3323
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ø= 48 мм
- товста стінка корпусу зводить до мінімуму пошкодження особливо при свердлінні в кутах та на вигинах;
- найвищі показники при тестуванні з біметалевими коронками інших виробників;
- можливість отримання ідеально круглих отворів у більшості матеріалів, починаючи від твердих нержавіючих та вуглецевих сталей, кольорових металів та закінчуючи м'якшим МДФ, деревом та пластиком; оптимізовані бічні отвори для отримання залишків матеріалу (нова оригінальна запатентована технологія);
- задня стінка, на відміну від біметалічних коронок інших виробників, має більшу товщину, ніж бічна, що не дає отворам "розбиватися" з часом;
- чудово справляються як із тонкими, так і з товстими листовими матеріалами;
- зуби з високоякісної гарячекатаної сталі типу Matrix II піддаються загартовуванню при температурі 600 ° С, що дає їм можливість бути гострими навіть після величезної кількості свердлінь.
-
ХарактеристикиДиаметр 48 ммПрименение Металл, деревоГабариты упаковки 42x45x45 ммВес брутто 102 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 48 мм |
| Максимальный диаметр | 48 мм |
| Материал | Биметалл |
| Минимальный диаметр | 48 мм |
| Назначение | Универсальное |
| Обработка материала | Металл, Дерево |
| Применение коронки/пилы | Металл, Дерево |
| Состояние | Новое |
| Твердосплавная напайка | Нет |
| Тип | Коронка сверлильная |
| Тип сверления | Сухое |
Информация для заказа
- Цена: 183 ₴

