Розвідний гайковий ключ шведського типу.
- Ключ виготовлений із високоякісної легованої загартованої сталі
- Максимальне розкриття: 19мм
- Фінішне оброблення — чорний фосфат
- Робоча частина після шліфування та полірування
- Надійний захист від корозії
- Мільметрова шкала для швидкого настроювання
- Професійний інструмент
- Надійність і тривалий термін експлуатації
Для виконання основних технічних робіт у багатьох галузях.

Компанія YATO понад 20 років працює у сфері побутового та професійного інструменту. 2009 рік ознаменувався відкриттям преміумсегмента серед інструментів компанії — бренда YATO. У розвиток цього бренда компанія інвестувала кошти, інновації, найкращі досягнення маркетингу.
Сьогодні YATO — один із лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato — це не новинка, а вже заслужив довіру за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.15 кг |
| Длина инструмента | 150 мм |
| Максимальная ширина захвата | 19 мм |
| Омедненный инструмент | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | Разводной поворотный |
Информация для заказа
- Цена: 286 ₴

![Ключ розвідний YATO : L= 150 мм [6/60], фото 1](https://images.prom.ua/4568498200_klyuch-rozvidnij-yato.jpg)
