![Пістолет клейовий мережевий POWER UP Ø=11 мм. P=40 Вт [6/48], фото 1](https://images.prom.ua/4568538283_pistolet-klejovij-merezhevij.jpg)
Пістолет клейовий мережевий POWER UP Ø=11 мм. P=40 Вт [6/48]
375 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 73056
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
КЛЕЙОВИЙ ПІСТОЛЕТ STHOR 73056
Клейовий пістолет STHOR 73056 застосовується для склеювання різних твердих матеріалів – натуральних або синтетичних (дерево, пластик, картон, скло, кераміка, камінь, тканини, пробка, шкіра, метал). Корпус інструменту виготовлений з термостійкого пластику, що зменшує її вагу, роблячи роботу менш енергозатратною.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КЛЕЙОВОГО ПІСТОЛЕТА STHOR 73056
- Напруга – 230 В
- Частота – 50 Гц
- Потужність – 15 (40) Вт
- Робоча температура – 200°C
- Продуктивність – 12 м/хв
- Діаметр клейового стрижня – 11 мм
- Час нагріву – 5 хв
- Вага – 0.323 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ STHOR 73056
- Клейовий пістолет
- Клейові стрижні діаметром 11 мм - 2 шт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Power |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.323 кг |
| Диаметр стержня | 11 мм |
| Максимальная рабочая температура | 200 град. |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 40 Вт |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 375 ₴

