![Вороток з редуктором YATO : квадрат 1", 2 швидкості. F= 4200 Нм, L= 330 мм [1/54], фото 1](https://images.prom.ua/4568537322_vorotok-z-reduktorom.jpg)
Вороток з редуктором YATO : квадрат 1", 2 швидкості. F= 4200 Нм, L= 330 мм [1/54]
3 331 ₴
- В наличии
- Код: YT-0782
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Редуктор-підсилювач YATO YT-0782 (Польща)
Опис YT-0782:
- Механічний підсилювач крутного моменту від YATO івикористовується для підвищення моменту відгвинчування різьбових з'єднань.
- Підсилювач дозволяє відкручувати болти і гайки, оснащені як правою, так і лівою різьбою.
- Співвідношення 1:58 дозволяє працювати з моментом відкручування 4200 Нм.
- Призначений для промисловості та загально-механічних послуг.
Технічні характеристики YT-0782
| Виробник | YATO |
| Квадрат | 1" |
| Значення крутного моменту, Нм | 4200 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина инструмента | 330 мм |
| Размер присоединительных головок | 1" |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | вороток шарнирный |
Информация для заказа
- Цена: 3 331 ₴

